Belangrijkste resultaten

Belangrijkste resultaten

Vergunningverlening, toezicht en handhaving

 MeldingenVergunningenMaatwerkVragen van
derden
Gemeentengeplandgerealiseerdgeplandgerealiseerdgeplandgerealiseerd
Beemster1026132312
Beverwijk25102563813
Bloemendaal1512122211
Edam/Volendam1841005
Haarlem5013191553060
Haarlemmerliede1111006
Heemskerk2031222112
Heemstede1015111312
Landsmeer51211036
Noordwijkerhout101301123
Oostzaan71511007
Purmerend31327015
Uitgeest101110578
Velsen507051251290
Waterland101512129
Wormerland1013371210
Zandvoort153310117
Zeevang0410006
totaal25252540622977282
Toelichting tabel ►►

Inrichtinggebonden toezicht en handhaving

GemeentegeplandgerealiseerdToelichting verschil
Beemster121119
Beverwijk159193
Bloemendaal6972
Edam-Volendam150137
Haarlem435463
Haarlemmerliede en Spaarnwoude1019
Heemskerk9079
Heemstede6069
Landsmeer102103
Noordwijkerhout38115
Oostzaan8789
Purmerend2741
Uitgeest4339
Velsen285275
Waterland137112
Wormerland144112
Zandvoort6667
Zeevang1611
Provincie Noord-Holland53
Toelichting tabel ►►

Behandelde milieuklachten

Gemeentegeplandgerealiseerd
Beemster158
Beverwijk8060
Bloemendaal4025
Edam-Volendam100
Haarlem175160
Haarlemmerliede en Spaarnwoude216
Heemskerk5034
Heemstede3029
Landsmeer157
Noordwijkerhout810
Oostzaan1511
Purmerend2011
Uitgeest1510
Velsen12591
Waterland203
Wormerland2530
Zandvoort4572
Zeevang100
Provincie Noord-Holland--
Toelichting tabel ►►

type_klachten

geluidklachten_specificatie

Project tankstation

Top 5 categorieënAantalAantal tankstations
het afleveren van brandstoffen8637, waarvan 10 met de aflevering van LPG
Ondergrondse tank, waaronder veelal ontbreken van het noodplan en Onvolledige controle op aarding van de vul- en dampretourleidingen5727, waarvan 7 met de aflevering van LPG
Bodembescherming, waaronder veelal niet uitvoeren van interne controle vloeistofdichte vloer4327, waarvan 9 met de aflevering van LPG
Incompleet installatieboek1414
geen aanrijdbeveiliging aanwezig1414

24-uurs bereikbaarheid

 BeverwijkBloemendaalHaarlemOostzaanPurmerendVelsenWormerlandTotaal
Totaal aantal incidenten213326421
Aantal incidenten met uitruk112322314
Aantal incidenten zonder uitruk11417
Aantal onterechte oproepen112
Niet gemelde ongewone voorvallen22

Aantal controles bouw

 geplandgerealiseerd
Haarlem*uitgevoerd
Oostzaan250200
Uitgeest**68117
Wormerland350350

Aantal controles brandveiligheid

 geplandgerealiseerd
Haarlem*uitgevoerd
Heemstede**uitgevoerd
Landsmeer4339
Oostzaan4032
Uitgeest2427
Wormerland7573

Aantal controles Drank- en Horecawet

 geplandgerealiseerd
Bloemendaal1822
Haarlemmerliede en Spaarnwoude511
Heemstede1818
Landsmeer3131
Oostzaan2218
Uitgeest89
Wormerland4545

Evenementencontrole

gemeenteevenement
BeverwijkFeestweek, Vijverpop, Young Art Festival, Meifestival
BloemendaalFeestweek Bennebroek en collectieve evenementen strand Bloemendaal
HaarlemBevrijdingspop, Edit-festival, Jazz & More
Haarlemmerliede en SpaarnwoudeAwakenings en Wooferland
HeemskerkFeestweek, Muziekfestival Nozem & De Non, Bites & Beats
LandsmeerWelcome to the Future, kermis
OostzaanWave Festival, Ronde van Noord Holland
UitgeestCor Groenewegentoernooi, Feestweek, Open watersportdag, Indoor kerstmarkt A9
VelsenDance Valley, Dutch Valley, feestweken, Kik, Beyond, Latin Village, Full Moon
WaterlandJan Haringrace, Koperen Vis Live
WormerlandWormer Live, Truck Run

Aantal geluidontheffingen horeca

 geplandgerealiseerd
Beverwijk9539
Bloemendaal-2
Haarlem-5
Heemskerk2020
Heemstede-4
Uitgeest-2
Velsen120100

Uitvoering specialistische milieuregelgeving

Afhandelen verzoeken bodeminformatie via online module

 geplandafgehandeld
Beemster--
Beverwijk42135
Bloemendaal100190
Edam-Volendam--
Haarlem--
Haarlemmerliede en Spaarnwoude--
Heemskerk30113
Heemstede150215
Landsmeer2236
Noordwijkerhout1039
Oostzaan1627
Purmerend--
Waterland2885
Wormerland2269
Uitgeest2534
Velsen150289
Zandvoort110148
Zeevang00
Toelichting tabel ►►

Verstrekken bodeminformatie handmatig

 geplandafgehandeld
Beemster--
Beverwijk3844
Bloemendaal60119
Edam-Volendam--
Haarlem--
Haarlemmerliede en Spaarnwoude--
Heemskerk2521
Heemstede830
Landsmeer2027
Noordwijkerhout422
Oostzaan1419
Purmerend--
Waterland1839
Wormerland1834
Uitgeest388
Velsen6091
Zandvoort1038
Zeevang3539
Toelichting tabel ►►

Invoer rapporten in bodeminformatiesysteem

 geplandafgehandeld
Beemster--
Beverwijk5098
Bloemendaal2047
Edam-Volendam--
Haarlem--
Haarlemmerliede en Spaarnwoude--
Heemskerk3041
Heemstede1521
Landsmeer205
Noordwijkerhout309
Oostzaan2019
Purmerend--
Uitgeest1035
Velsen60119
Waterland3513
Wormerland3520
Zandvoort1022
Zeevang129
Toelichting tabel ►►

Aantal onderzoeks- en saneringstrajecten begeleiden, toetsen van bodemonderzoeken

 geplandgerealiseerd
Beemster--
Beverwijk3060
Bloemendaal1519
Edam-Volendam--
HaarlemN.v.t3
Haarlemmerliede en Spaarnwoude22
Heemskerk2031
Heemstede2518
Landsmeer156
Noordwijkerhout811
Purmerend--
Oostzaan1011
Uitgeest1513
Velsen5064
Waterland57
Wormerland1514
Zandvoort107
Zeevang103
Toelichting tabel ►►

Milieubeleid

Wij wonen wijzer, subsidieregeling woningisolatie

GemeenteAanvragenAfgehandeld
Beverwijk6041
Bloemendaal9153
Heemskerk7255
Uitgeest2819
Velsen12185
Landsmeer5047
Oostzaan4839
Over-gemeenten10
Wormerland66
Zeevang3131
Toelichting tabel ►►

Geïnstalleerde zonnepanelen op gemeentelijke gebouwen in 2015

GemeenteAantalLocatieEerdere plaatsingen
Beverwijk121Gemeentehuis
Velsen925Soc. Maatschappelijk, Wijkpost, Cultureel
92 zonnepanelen op gemeentehuis
442 op sporthallen, wijkposten, kinderboerderij
Landsmeer52Gemeentewerf, scholen
Zeevang94Scholen
Wormerland154Gemeentewerf, Kinderboerderij, scholen